کیا پلیمر

کیا پلیمر آروند

شرکت تعاونی کیا پلیمر آروند  با رسالت کمک در مدیریت مصرف منابع آب و محوریت تولید لوله های پلی اتیلن و ارتقا بهره وری خطوط انتقال آب و آبیاری تحت فشار، با ظرفیت تولید سالانه 3500 تن از سال 1375  در زمینی به مساحت بالغ بر 5000 متر مربع، واقع در شرکت صنعتی سپید دشت حسن آباد، فعالیت خود را رسما آغاز نمود.

کیا پلیمر در راستای طرح توسعه شرکت  طی سه دهه فعالیت در زمینه تولید محصولات پلی اتیلن ، با نصب ماشین آلات پیشرفته، به کارگیری پرسنل متخصص و همچنین  تجهیز مجموعه به آزمایشگاه تخصصی، توانایی تولید لوله پلی اتیلن از سایز 16 الی 400 میلیمتر در رده های فشاری 2 الی 16 اتمسفر را به ظرفیت سالانه بالغ بر 5700 تن ارتقاء بخشیده است.

این مجموعه با رویکرد ایجاد یک کسب و کار موفق بر پایه ی منافع مشتریان، از همان بدو تاسیس استراتژی مشخص و اصولی معین جهت تولید محصول و تکریم مشتریان را نهادینه کرده، از این رو همواره سعی بر بکارگیری استاندارد ها و  تجهیزات مدرن در راستای ارتقاء کیفیت محصولات نموده است.

فلسفه وجود شرکت تعاونی کیا پلیمر آروند

هدف از ایجاد شرکت تعاونی کیا پلیمر آروند کمک در مدیریت  منابع آب و بحران کم آبی و توسعه و رشد صنعت کشاورزی از طریق استفاده از لوله های پلی اتیلن و  اجرای سیستم های تحت فشار(آبیاری قطره ای و بارانی ) میباشد.

رسالت  کیا پلیمر

مشتریان ما سازمانهای دولتی از جمله جهاد کشاورزی، ادارات آبفا، شهرداری ها، سازمان پارک ها وفضای سبز و سایر سازمانها و ادارات دولتی هستند که به هر شکلی و هر نحوی از لوله های پلی اتیلن جهت انجام پروژه هایشان (آبرسانی ، آبیاری، خطوط انتقال آب شهری و روستایی، توسعهء فضای سبز شهری ، سد سازی  و...)   استفاده میکنند. از طرف دیگر کشاورزان در عرصه گیتی و هر جایی که ما بتوانیم محصولاتمان را در اختیارشان قرار دهیم تا بتوانند از طریق محصولمان (لوله پلی اتیلن) راندمان تولید محصول رابالا ببرند،  منابع آب را مدیریت کنند و از هدر رفت آب در بخش کشاورزی جلوگیری شود تا با استفاده از محصولات ما  فعالیت سخت کشاورزی راحت تر، لذت بخش ترو پر بازده تر باشد.

چشم انداز شرکت کیا پلیمر آروند

در طی 10سال آینده که شرکت تعاونی کیا پلیمر آروند در سن 35سالگی به سر میبرد برند خوش نام و  قابل اعتماد شناخته شده و نوآور در عرصه تولیدات لوله پلی اتیلن و سایر محصولات نوآورانه در بازار داخلی و خارجی میباشد.

حجم تولیدات سه برابر میزان فعلی و بالغ بر 15000تن میباشد؛ این رشد در تمامی بخش های شرکت از جمله تحقیق و توسعه به خوبی نمایان است.

واحد تحقیق و توسعه و آزمایشگاه این شرکت  بعنوان یک واحد مستقل با همکاری فرهیختگان دانشگاهی در عرصه مشاوره و تولیدات مهندسی مواد پلیمری  فعال میباشد.

 3/1 تولیدات این شرکت به بازارهای خارجی صادر میشود.

کارآفرینی و ایجاد اشتغال و توسعه محصولات همیشه در طول این سالیان، مورد توجه دائمی مدیران و کارکنان بوده است.

واحد شهرک صنعتی سرپل ذهاب ضمن بهربرداری و تولید محصولات جدید بالغ بر 70%محصولات خود را به بازارهای همسایه صادر میکند.

فرهنگ سازمانی و استانداردهای سازمانی کیا پلیمر

شرکت کیا پلیمر آروند با اتکا به نیرو های درونی و داخلی خود از جمله پرسنل متخصص و آموزش دیده ، مسیر چشم انداز خود را با موفقیت سپری خواهد کرد.

در کنار استخدام نیروهای کار آمد، حس مسولیت پذیری، مشتری مداری، وقت شناسی  و دارای عملکرد حرفه ای برای کارکنان از طریق آموزش دائمی و توجه سازمان به رشد آنها در تمامی ابعاد، مورد توجه سازمان قرار خواهد گرفت و  این شرکت به عنوان سازمانی یاد گیرنده، نو آور، خوش نام و قابل اعتماد روزبه روز، در مسیر تعالی و رشد پیش خواهد رفت.

دستورالعمل ها، آیین نامه های انضباطی، شرح وظایف و قراردادهای کاری شخص همواره به روشنی وصراحت در رعایت نظم و انضباط و سوق دادن پرسنل به سمت وظیفه شناسی و مسولیت پذیری کمک خواهد کرد.

 

چشم انداز 2028 کیا پلیمر

Kiapolypipe  بزرگترین و نوآورترین شرکت ایرانی در عرصه تولید محصولات پلیمری در سال 2028 می باشد.

شرکت تعاونی کیا پلیمر آروند  ، در راستای  رسالت خود که  کمک در مدیریت منابع اب و افزایش بهره وری در صنعت کشاورزی مدرن از طریق استفاده از لوله های پلی اتیلن و اجرای سیستم های تحت فشار (ابیاری قطره ای و بارانی ) می باشد تاسیس و فعالیت خود را شروع کرد لذا ضمن پایبندی به اصول اخلاقی در تولید اقدام به استقرار و پیاده سازی  ISO9001:2017-ISO14001:2017/ISO18001:2017  و دریافت گواهینامه های استاندارد اجباری 2-14427 و 7607 از سازمان ملی استاندارد ایران شد.

شرکت تعاونی کیا پلیمر آروند در راستای بر ندسازی و ایجاد هویت برند  محصولات خود را با  نام تجاری ( KIAPOLYPIPE)،) به مشتریان عرضه می دارد  و بصورت مداوم این روند را  ارزیابی و مورد پایش قرار می دهد تا هموراه تجربه خرید مشتریان را لذتبخش تر نماید  در همین راستا ضمن برند سازی اقدام به استقرار و پیاده سازی  استاندارد بین المللی رضایتمندی مشتریان  ISO1004:2018  شده است.

شرکت کیا پلیمر آروند با هدف جلب اعتماد و افزایش رضایت مشتریان و ارتقاء کیفیت محصولات خود ضمن تاسیس و راه اندازی ازمایشگاه  در دواحد فیزیکی و شیمایی و استفاده از جدید ترین تجهیزات ازمایشگاهی اقدام به اخذ و پیاده سازی  استاندارد  ISO/IEC17025:2017  از سازمان ملی استاندارد برای ازمایشگاه خود شده است  و همچنین با توجه به زیرساختهای لازم و موجود و نیروی انسانی با تجربه و متخصص موفق به دریافت گواهینامه تحقیق و توسعه برای انجام پروژه های تحقیقاتی خود شده است

خط مشی کیفیت Qualitypolicy 

شرکت تعاونی کیا پلیمر اروند با هدف افزایش سهم بازار ، برای رسیدن به اهداف خود ، اهداف  زیر را با جدیت دنبال می نماید :

  1. افزایش میزان ظرفیت تولید از طریق بهبود مستمر تولیدات .افزایش خطوط تولید
  2. افزایش میزان فروش محصولات طبق برنامه ریزی فروش (PLANMARKTING) )
  3. آموزش مداوم نیروی انسانی به منظور ارتقاء آگاهی ، تخصص و مهارت آنها  از طریق ایجاد انگیزه  در کارکنان به عنوان ارزشمندترین سرمایه های سازمان
  4. افزایش میزان رضایت مشتریان از طریق CRM

مدیریت ارشد این سازمان ، خود را موظف به تعهد و اجرای این خط مشی می داندو از درک و اجرای صحیح خط مشی کیفیت توسط تمامی کارکنان به

صورت مداوم اطمینان حاصل می نماید .

     5.حرکت به سمت استقرار مدیریت دانش

تیم ما


گواهینامه و افتخارات


همراهان ما


Copy Right 2018 - 2021 Design By Moeinnet Group